Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pliki te nie są przekazywane innym podmiotom w celu ich wykorzystania. Rozumiem
Menu

Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

Podsumowanie rywalizacji "SZERMIERZ ROKU" edycja 3

Koniec sezonu 2021/22. Dziś (27 czerwca 2022)  miało miejsce podsumowanie rywalizacji w cyklu turniejów zaliczanych do klasyfikacji o tytuł "Szermierz Roku 2021/22". Po raz trzeci z rzędu ten zaszczytny tytuł przypadł Darii Marcinkiewicz.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, drobne upominki, a ci którzy zajęli czołowe trzy miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, dostali dedykowane (odpowiednio brązowe, srebrne i złote) medale i puchary za zajęte miejsce w klasyfikacji.
Rodzice zawodników w bardzo serdecznych słowach podziękowali Trenerom za opiekę w czasie treningów i przygotowanie ich dzieci do startów w turniejach.
W trakcie spotkania miało też miejsce pożegnanie dotychczasowego zawodnika nasze sekcji Michała Basieraka, który postanowił zmienić barwy klubowe. Michałowi życzymy dalszych i jak największych postępów w szermierczej karierze.
Rodzicom i Zawodnikom życzymy spokojnych, bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia na obozie szkoleniowo - wypoczynkowym, a w dalszej perspektywie, w nowym sezonie szkoleniowym 2022/23.
Dziękujemy bardzo władzom Klubu Sportowego "ISKRA" (www.facebook.com/IskraTarnow) za udostępnienie lokalu i terenów wokół stadionu, do organizacji naszego spotkania.

Końcowa klasyfikacja dostępna jest w zakładce Szermierz Roku / Szermierz Roku - edycja III lub po kliknięciu tutaj
 

Menu