Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pliki te nie są przekazywane innym podmiotom w celu ich wykorzystania. Rozumiem
Menu

Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

Podsumowanie sezonu 2022 / 2023.

26 czerwca 2023 - pierwszy "prawdziwy" dzień wakacji to dzień, w którym nasza sekcja zaplanowała spotkanie Rodziców, Zawodników i Trenerów celem podsumownia zakończonego sezonu szkoleniowego 2022/2023, oraz rywalizacji w klasyfikacji o tytuł Szermierz Roku - edycja IV.
Spotkanie odbyło się na terenach Hotelu KANTORIA w Tarnowie, w zakątku grillowym. Na rozpoczęcie zostały rozdane medale i puchary w poszczególnych kategoriach wiekowych, oraz klasyfikacji generalnej "Szermierza Roku".
 

kategoria "Skrzaty":
 1. Wojciech KACZMARSKI
 2. --------
 3. --------
kategoria "Zuchy":
 1. Hubert MARCINKIEWICZ
 2. Zofia WAŁĘGA
 3. Jan CIĘŻADŁO
kategoria "Dzieci":
 1. Milena KWATER
 2. Augustin NIWELT
 3. igor MANDAU
kategoria "Młodzik":
 1. Daria MARCINKIEWICZ
 2. Lena STADNICK
 3. Nina RYBSKA
kategoria "Junior młodszy":
 1. Karolina MALINOWSKA
 2. Ronja SZYCH- KARWAT
 3. -----
W klasyfikacji generalnej cyklu turniejów o zaszczytny tytuł "Szermierz Roku" ... !  UWAGA !  zwyciężli Daria MARCINKIEWICZ oraz Hubert MARCINKIEWICZ. Oboje na przestrzeni sezonu zdobyli identyczną ilość punktów. Trzeba nadmienić, że Daria zdobyła tytuł "Szermierza Roku" po raz czwarty z rzędu.
Wszystkim zawodnikom gratulujemu osiągniętych wyników,  życzymy udanych wakacji i jeszcze lepszych osiagnięć w przyszłym sezonie szkoleniowym.

 

Menu