Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

Puchar Żubrów - Tarnowscy Szpadziści na planszach w Skawinie

16 – 17 marca 2024r. nasi szpadziści uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju dzieci i młodzików „O Puchar Żubrów” w Skawinie. Jest to cykl 3 turniejów, z których ostatni finałowy odbędzie się na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

W kategorii „dzieci” bardzo ładnie powalczyła Zosia Wałęga, która zajęła 7 miejsce. Zosia w fazie grupowej wygrała 3 walki, następnie o awans do finałowej ósemki w walce pucharowej pokonała zawodniczkę ze Skawiny wynikiem 10:9. O strefę medalową uległa zawodniczce z klubu Piast Gliwice wynikiem 10:8.