Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pliki te nie są przekazywane innym podmiotom w celu ich wykorzystania. Rozumiem
Menu

Sekcja Szermiercza
Międzyszkolnego Klubu Sportowego
Pałac Młodzieży Tarnów

Wyniki - I Małopolski Turniej Szermierczy dziewcząt i chłopców „Mikołajki ze szpadą” - wyniki

mikolajki_ze_szpadaI Małopolski Turniej Szermierczy „Mikołajki ze szpadą” za nami. Czy będzie drugi za rok ? Bardzo duże zaangażowanie rodziców przy organizacji i przebiegu turnieju jest zachętą do powtórzenia go za rok. W tym miejscu gorąco dziękuję Paniom:
Marioli Marcinkiewicz, Katarzynie Sosnowskiej, Sylwii Malinowskiej, Katarzynie Sysło, Manueli Stadnickiej, Katarzynie Ciszek, Beacie Galas, Państwu Elżbiecie i Wojciechowi Aleksander.


Krótkie sprawozdanie z przebiegu turnieju:
 
17.12.2022r. w godzinach od 10:00 do 15:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej TOSiR odbył się I Małopolski Turniej Szermierczy „Mikołajki ze szpadą”. Turniej zorganizował MKS Pałac Młodzieży Tarnów przy współpracy z Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Pałacem Młodzieży. W turnieju wzięło udział 68 zawodników i zawodniczek z 10 klubów z okręgu małopolskiego i podkarpackiego. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców – „młodzik”(2009-2010), „dzieci”(2011-2012), „zuchy”(2013 i młodsi). Dzięki licznym sponsorom wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i „mikołajkowe” upominki. Finaliści dodatkowo otrzymali puchary i medale. W trakcie trwania turnieju szermierze MKS PM zbierali datki na generator dla Ukrainy. Zebrane pieniądze przekazano SP14 w Tarnowie, która koordynuje zbiórkę.

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

Podziękowania sponsorom:
  •     Lenze Tarnów Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 30,
  •     Firma „Ładne Kwiatki” – Elżbieta Aleksander ul. Tuchowska 23
  •     Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej ul. PCK 28a Tarnów,
  •     Sklep Obuwniczy „Kozak”, ul. Klikowska 10,
sponsorzy


Wyniki Turnieju:
zapis sędziowski - grupy / puchary

Wszystkim zawodnikom gratulujemy !!!!
 

Napisali o nas:
Portal Tarnów Nasze Miasto
Niezależny Serwis Informacyjny KADR - zdjęcia
Imprezowy Region (facebook) - zdjęcia


Zapraszamy do galerii zdjęć, których autorem są uczniowie pierwszej klasy fotograficznej ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie:
Michał Basierak (były zawodnik sekcji) , Nikola Jasiak i Kornelia Adamczyk 

Menu